Më mbaj mend (për 1 muaj)

Free Mc's - Dua Te Te Them Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  7

Dua te te them…

Dua te te them sa shume qe te dua,
Dua qe te them sa shume qe me mungon,
Dua te te them se cfare je per mua,
Por ti kujton se luaj me ndjenjat e tua oo.

Dua te te them sa shume qe te dua,
Dua te te them sa shume qe me mungon,
Pres qe ti te vish prane meje te jetosh,
Por imazhi yt me zhduket kaq shpesh oo.

Por ti e dij mire sa shume te dua,
Ti e dij mir qe une po vuaj,
Por ti nuk me kupton,
Jo nuk me beson. / 2x

Buzen tende dua kaq shume qe te shijoj,
Syte e tu te bukur kaq shume qe t`i shikoj,
Dua qe te prek dhe te perqafoj,
Por ti kujton se luaj me ndjenjat e tua oo.

Por ti e dij mire sa shume te dua,
Ti e dij mir qe une po vuaj,
Por ti nuk me kupton,
Jo nuk me beson. / 2x

Dua te te them sa shume qe te dua,
Dua qe te them sa shume qe me mungon.

Por ti e dij mire sa shume te dua,
Ti e dij mir qe une po vuaj,
Por ti nuk me kupton,
Jo nuk me beson. / 2x


Ky tekst u dërgua nga ElonaFree Mc's
Publikimi: 13/12/2002


Free Mc's - Dua Te Te Them
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dua Te Te Them".
3. Video është e këngës "Dua Te Te Them", por nuk këndohet nga Free Mc's.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Free Mc's:


Komente 0