Më mbaj mend (për 1 muaj)


Free Mc - Nje Komb Nje Komtare

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Komb Nje Komtare".
3. Video është e këngës "Nje Komb Nje Komtare", por nuk këndohet nga Free Mc.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Free Mc - Nje Komb Nje Komtare  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

17/04/2016

2016-04-17T19:14:39+00:00Shqiperi! Shqiperi! Shqiperi! Shqiperi!

Te kemi moj Shqipe ne zemer,
per ty dhe jeten japim ne,
te jesh ti Shqipe krenare,
per kete Kombetare qe ke!

S'jane nje, s'jane dy, jane 12milione,
12milione shqiptare qe zemra u gezon.
Nje gjak, nje Flamur, nje Gjuhe amtare,
nje Popull , nje Komb, nje Kombetare!
Nuk eshte vetem loje jo jo nuk eshte e lehte,
te mbash mbi supe Kombin dhe ta ngresh deri te rete,
po eshte e vertete Euro16,
enderra e kaq brezave u be realitet!

(2here)
Te kemi moj Shqipe ne zemer,
per ty dhe jeten japim ne,
te jesh ti Shqipe krenare,
per kete Kombetare qe ke!

Etriti,Elseidi,Andi dhe Mergimi,
Ansi,Debatiku,Ermiri dhe Burimi,
Ergysi, Lediani, Taulanti dhe Ervini,
Valdeti, Herolindi, Amiri dhe Bekimi,
Sokoli, Odisea,Hamdiu dhe Shkelzeni,
De Biasi ne timon dhe Loriku kapiteni,
te gjithe jemi me ju, ne zemrat tona jeni,
bashke ne c'do fitore, dhe ne humbje bashke do jemi!
Nuk mbani nje fanele, por mbani nje Flamur,
Krenar Qe Jam Shqipetar, po, Krenar me shume se kurre!

(4here) SHQIPERI..........

Se ne jemi nje Komb dhe kemi nje Kombetare,
Kombetaren e Shqiponjes qe fluturon ne male,
ndaj "gjelat" duken pula, dhe "cismet" si sandale,
"luanet" duken mace per Zvicren s'pyes fare;
Po edhe nese pyes, pyes per djemte tane,
Pajtimin, Valonin, Granit edhe Xherdan,
se zemren ketu e kane , te Shqipja me dy krena,
jane djemte e Kosoves ky gjak u rrjedh ne vena!

(3here...)
Te kemi moj Shqipe ne zemer,
per ty dhe jeten japim ne,
te jesh ti Shqipe krenare,
per kete Kombetare qe ke!


Më Shumë Këngë Nga Free Mc's:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet