Më mbaj mend (për 1 muaj)

Free Mc's - Çunat Nga Patosi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  10

Komente

Asnjë Koment

26/01/2018

2018-01-26T18:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Çunat Nga Patosi" kënduar nga Free Mc's.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Free Mc's i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Free Mc's:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet