Official Video

Top 200

Free Mc's - Corona Me Limon


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  75

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/07/2018

2018-07-19T16:00:09

Orkestrimi:

Bledi Telha
[REF. x2:]
Bjonde meksikane
me çmende moj shejtane
ti me shijon si birra
me e mira, me e mira

Akoma ne buzë e kam shijen tënde
nje puthje e kripur buz detit ne mbremje
me je bërë fiksim vec ty kam ne mendje
me dogje me plase me trete me cmende

Po, po, po, me cmende moj bjonde
po, po, po, rri me mua sonte
s'dua te flej me ty
se ti cke menduar
po ishim te dy
gjith naten do rrim zgjuar

Prit goce prit
jo jo mos ik
zjarrin qe ndizet
jo jo mos e fik
ta puth buzen tënde
sa dua nje cik
si buze e corones
e zhytur ne kripe

Hajde te rrim bashk gjer ne orë te vona
ti mendjen mos e vrit se nata eshte e jona
sonte kemi akull krip dhe limona
Det,dashuri,muzik edhe corona

Rratatata!

Si corona me limon
puthja jote me shijon
puthja jote me shijon
si corona me limon

[REF. x2:]
Bjonde meksikane
me çmende moj shejtane
ti me shijon si birra
me e mira, me e mira

si shishe e corones dy këmbët e gjata
po me iken djers po nuk e kam nga vapa
me hoqe trurin dhe drita m'i fike
nje puthje e gjate me shijen ekzotike

dua prap prap nje puthje te gjatë
prap prap prap me corona behem tap
corona me ben tap por vetem per pak
kurse puthjet e tua me tej pa afat

Prit goce prit
jo jo mos ik
zjarrin qe ndizet
jo jo mos e fik
ta puth buzen tënde
sa dua nje cik
si buze e corones
e zhytur ne kripe

Hola senorita, bjonde nga Meksika
bonita chikita sa shum qe te prita
baila morena sonte s'kemi frena
corona me limona dhe nata eshte e jona

Si corona me limon
puthja jote me shijon
puthja jote me shijon
si corona me limon

[REF. x2:]
Bjonde meksikane
me çmende moj shejtane
ti me shijon si birra
me e mira, me e mira


Ky tekst u dërgua nga Endrit
Më Shumë Këngë Nga Free Mc's:

Më Shumë...