Më mbaj mend (për 1 muaj)


Free Mc's & Renato Jaho - Le Te Ndizet Nata

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Le Te Ndizet Nata".
3. Video është e këngës "Le Te Ndizet Nata", por nuk këndohet nga Free Mc's & Renato Jaho.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Free Mc's & Renato Jaho - Le Te Ndizet Nata  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  38

Video Produksioni:

Supersonic

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Renato Jaho

29/12/2018

2018-12-29T15:58:44+00:00Renato:
Dilni more dilni
E kemi ndez flake
Shihni more shihni
E kemi ne gjak
Ndize more ndize
Permbi qiell te shtate
Fiki fiki fiki fiki
Dritat ne kte nate

Anis:
Dilni e mos rrini brenda
Dilni ku kendohet kenga
Ashtu si na e ka ënda
Ku na do shpirti e zemra
Ejani dhe harrojini hallet
Mblidhuni ku harrohen hallet
Mblidhuni ku hidhen vallet
Si termeti qe tund malet
Muzika sot mos t ndalet

Ref:

Fiki dritat sonte
Le te ndizet nata
Le te tundet vendi more
Le ti vihet flaka

Renato:Prit edhe pak
Gentian: se merak me ngeli
Renato :Prit more prit
Gentian:Sa te dali dielli
Renato :Deri ne mengjes
Gentian:Sa dita te celi
Le te tundet toka more
Renato :E te ndizet qielli

Renato:
Dilni more dilni
E kemi ndez flake
Shihni more shihni
E kemi ne gjak
Ndize more ndize
Permbi qiell te shtate
Fiki fiki fiki fiki
Dritat ne kte nate

Dilni more dilni
E kemi ndez flake
Shihni more shihni
E kemi ne gjak
Ndize more ndize
Permbi qiell te shtate
Fiki fiki fiki fiki
Dritat ne kte nate

Romir:

Ejani dilni nga shtepite
Mblidhuni ku ka muzike
Sonte naten ta bejme dite
Si e ka shqipe tradite
Me mbeti merak me mbeti
Ta mesoj i gjithe mileti
Se muzika eshte lezeti
Eshte mjalti dhe sherbeti

Ref :

Fiki dritat sonte
Le te ndizet nata
Le te digjet vendi more
Le ti vihet flaka

Renato :Prit edhe pak
Gentian:Se merak me ngeli
Renato:Prit more prit
Gentian:Sa te dali dielli
Renato:Deri ne mengjes
Gentian:Sa dita te celi
Le te tundet toka
E te ndizet qielli

Dilni more dilni
E kemi ndez flake
Shihni more shihni
E kemi ne gjak
Ndize more ndize
Permbi qiell te shtate
Fiki fiki fiki fiki
Dritat ne kte nate

Dilni more dilni
E kemi ndez flake
Shihni more shihni
E kemi ne gjak
Ndize more ndize
Permbi qiell te shtate
Fiki fiki fiki fiki
Dritat ne kte nate

1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Free Mc's:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet