Më mbaj mend (për 1 muaj)


Free Mc's - Karamele

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Karamele".
3. Video është e këngës "Karamele", por nuk këndohet nga Free Mc's.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Free Mc's - Karamele  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Orkestrimi:

Bledi Telha

Video Produksioni:

Cinefocus GT

Komente

Asnjë Koment

24/07/2020

2020-07-24T16:00:11+00:00


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Karamele" kënduar nga Free Mc's.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Karamele".
Videoklipi nga Free Mc's i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Arber Gjota - Karamele

REF.
E EMBLA KARAMELE TI JE
E EMBLA KARAMELE MELE JE
E MEBLA KARAMELE TI JE
A PO VJEN A PO VJEN X2

DALIM PIM TE DEHUR
UN E TI AS NJE TJETER
GJYSMEN TEM E KAM GJETUR E JO SE LO

NIS KERCE PER MUA
BUZEN TANE E DUA
ME GEZON KUR THUA SE SA ME DOO

TONAT TI KAM FAL
SE SHPIRTIN MA KE MAAR

REF.
E EMBLA KARAMELE TI JE
E EMBLA KARAMELE MELE JE
E MEBLA KARAMELE TI JE
A PO VJEN A PO VJEN X2

NDJENJAT TASH PO RITEN
NGA PREKJA SAJE N'AJER NGJITEM
ME PERQAFON NUK IKEN SPO DON MEM LON

NIS KERCE PER MUA
BUZEN TANE E DUA
ME GEZON KUR THUA SE SA ME DOO

TONAT TI KAM FAL
SE SHPIRTIN MA KE MAAR

REF.
E EMBLA KARAMELE TI JE
E EMBLA KARAMELE MELE JE
E MEBLA KARAMELE TI JE
A PO VJEN A PO VJEN X2

Dafina Dauti - Karamele

2X
Je e omël oo si karamele le lej lej
Sa te dua o moj kacurele le le lej

2X.
Fjalët që ti mi thua
Janë për mua, shumë i dua
Se unë jam kaçurrelja jote
Karamelja jote, do te jem gjithmonë

REF 4x:
Je e omël oo si karamele le lej lej
Sa te dua o moj kacurrele le le lej

2X
Fjalët që ti mi thua
Janë për mua, shumë i dua
Ti je fiks bota ime
zemrën time veç ti e kupton

2X
Se unë jam kaçurrelja jote
Karamelja jote, do te jem gjithmonë

x2
Je e omël oo si karamele le lej lej
Sa te dua o moj kacurele le le lej

x2
Je e omël oo si karamele le lej lej
Sa te dua o moj kacurele le le lej
Më Shumë Këngë Nga Free Mc's:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet