Më mbaj mend (për 1 muaj)

Freelancers - Father Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Father you don't have to rise from the sky
to notice how much I miss the fog

Father I don't have to drop from up high
to know how much I want to come

Father mountains screech with such unholy smiles
and greet God with this blissful blood

Father coffins are not something to deny
If said so then why not rest a while

Rise from the sky drop from up high
such unholy smiles something to deny


Ky tekst u dërgua nga  AgoncheFreelancers
Publikimi: 18/03/2011
Festivali: VFM 2011


Freelancers - Father
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Father".
3. Video është e këngës "Father", por nuk këndohet nga Freelancers.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Freelancers:


Komente 0