Më mbaj mend (për 1 muaj)

Freelancers - Pse Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ti ke mësuar fjalë,
që më gëzojnë
E kam më t'lehtë unë tash, cfarëdo që vendos

Pranoje ftesën vet',
ose ajo...

Ty të pranon,
rruga s'është rrugë kur

Njëherë shan', njëherë falenderohesh,
han shumë shpesh e gjithmonë untohesh,
Ndoshta kjo s't'mjafton ty më,
ushqim per ty do t'jem unë
Freelancers
Publikimi: 09/12/2011
Festivali: VFM 2012
Video Produksioni: Pinkmoon Creative


Freelancers - Pse
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse".
3. Video është e këngës "Pse", por nuk këndohet nga Freelancers.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Freelancers:


Komente 0