Më mbaj mend (për 1 muaj)

Frenkli Vjero

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Vlorë 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
BIOGRAFIA: Frenkli Vjero është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ndërsa tradita familjare në fushën e muzikës nuk ka munguar, ai zgjodhi të ndjekë studimet e larta për Mjedisin, pasi sipas tij, mjedisi, zhvillimi dhe ruajtja e tij, përbën një pasion tjetër të fortë krahas muzikës. Para se të merrte pjesë në 2 talent show, Frenkli nuk ka pasur një aktivitet të spikatur muzikor në të kaluarën e tij, përveç disa angazhimeve të natyrës shkollore. Në vitin 2012, Frenkli Vjero merr pjesë në X Factor Albania 1. ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrës në

The Voice Of Albania

Pjesëmarrës në

X Factor Albania

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Frenkli Vjero, Frenkli Viero

Komente 0