Më mbaj mend (për 1 muaj)

Frisson - Exit Denied Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Your life
Your life
Your life will end
Your soul
Your soul
Your soul will burn
Awake again
Another night to blame
Was too much
For victory in life
Ain't that our history combined
You m************ b****
Why do you wine
Do you wanna feel
What I feel right now?
You wouldn't stand a chance for a f****** life
And I have lived this
My whole f******* life
This Is Exit Denied
This Is Exit Denied
This Is Exit Denied
This Is Exit
Denied
This Is
This Is
This Is Exit Denied
This Is
This Is
This Is Exit Denied
Frisson
Publikimi: 01/12/2015


Frisson - Exit Denied
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Exit Denied".
3. Video është e këngës "Exit Denied", por nuk këndohet nga Frisson.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Frisson:


Komente 0