Më mbaj mend (për 1 muaj)

Frisson - Rain Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


One day it will rain
And never stop
Sky turns black
What'll happen with us
What happens if he finds you
What happens if he finds you
When the time comes
They run and pray
Those of you who fear
The Judgment Day
Live and die labeled as heretic
God can't strike me down
You son of a bi**h
You bastard
You bastard
When the time comes
They run and pray
Those of you who fear
The Judgment Day
Live and die labeled as heretic
God can't strike me down
You son of a bi**h
What happens if he finds you
What happens if he finds you
One day it will rain
And never stop
Sky turns black
What'll happen with us
Frisson
Publikimi: 01/12/2015


Frisson - Rain
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rain".
3. Video është e këngës "Rain", por nuk këndohet nga Frisson.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Frisson:


Komente 0