Më mbaj mend (për 1 muaj)

Frisson - Death Wish Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Why are you looking into my face
Don't you know me I don't care
If you have a problem
Come and say it to my face
I don't where the hell I'm supposed to do
Walking this road along with you
Step by step I can feel this wish
This wish becoming true
I don't where the hell I'm supposed to do
Walking this road along with you
Step by step I can feel this wish
This wish becoming true
This wish becoming true
This wish becoming true
This wish becoming
This wish becoming true
This wish becoming true
This wish becoming
Frisson
Publikimi: 01/12/2015


Frisson - Death Wish
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Death Wish".
3. Video është e këngës "Death Wish", por nuk këndohet nga Frisson.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Frisson:


Komente 0