Më mbaj mend (për 1 muaj)

Frisson - The Eyes Of God Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


We're rejected, souls
We're playing with the demon roles
Pushing death away
Till I begin
Begin decay
The eyes can see
The world in grief
Prophets lie
Messiah screams
The eyes can see
The world in grief
Prophets lie
Messiah screams
Word of mouth for shit
Spraying guts and spit
Pushing death away
Till I begin
Begin decay
The eyes can see
The world in grief
Prophets lie
Messiah screams
The eyes can see
The world in grief
Prophets lie
Messiah screams
Frisson
Publikimi: 01/12/2015


Frisson - The Eyes Of God
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "The Eyes Of God".
3. Video është e këngës "The Eyes Of God", por nuk këndohet nga Frisson.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Frisson:


Komente 0