Më mbaj mend (për 1 muaj)

Frisson - Vendetta Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I wont stop
Till I see you burn
To ashes
Fear my return
I
Will
Not
Die
I
I Once suffered
With my return
Revenge
Brought me here
Dry eyes
I Shed no tear
Go away
I will know
And take the pain
Inside my brain
It's the time
To decide
Live or die
Live or die
I
Will
Not
Die
I
I suffered
With my return
Revenge
Brought me here
Dry eyes
I Shed no tear
Go away
I will know
And take the pain
Inside my brain
Vendetta
Vendetta
Vendetta
Vendetta
Revenge
Brought me here
Dry eyes
I Shed no tear
Go away
I will know
And take the pain
Inside my brain
Frisson
Publikimi: 01/12/2015


Frisson - Vendetta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vendetta".
3. Video është e këngës "Vendetta", por nuk këndohet nga Frisson.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Frisson:


Komente 0