Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fuego - Freestyle 2019 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Tutna em bin msysh
qka fol se kom parasysh
Tkan pallit qe je fejker
E kurr kerkujna si ke vyt
Kom mi bo kta me kap kryt
E inati o tu i myt
Skan besu te un
Tash ju vjen marre mem kqyr

Me ta deshmu 1 her e pergjithmon ta deki
Se mrena trupit ti ki shpirt insekti
Bitch you can't sun i ik realitetit
I kom bo 29 mekate e ti je i 30ti
Nuk e preki se e di qe nuk o savage
Per me ta iq dhipin duhet me kon billie eilish
Nese doni stil bonu bashk edhe vjedhni
Jeni msu me sene gati qato spo ma theni

Permas shpines mangupa
Rimat e tua batuta
E na se dim qa o tuta
Tlidhi mas kerrit tbojm kruga

Ami veq 5 minuta
Bohesh si met rrok bazuka
Eci kadal e nuk gutna
Po veq me hapa tsigurta
Fuego
Publikimi: 16/05/2019


Fuego - Freestyle 2019
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Freestyle 2019".
3. Video është e këngës "Freestyle 2019", por nuk këndohet nga Fuego.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (11)

14
1
1
17
2
8
13
12
7
3

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Fuego:


Komente 0