Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Emri i Vërtetë:
  • Ilir Sallahi
  • Vendlindja:
  • Vushtrri 
Fugle është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Real Gold

Real K

ED'G

Alb-G

Cappa'l

Aga B

KOG

Pimpex

Padayon

Brave-L

Tags: Fugle, Ilir Sallahi


Komente mbi këtë artist