Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fullstop - Shpetimtari Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Sa sa sa,shpetimtare ka ne kete bote
nuk munden te me gjejne
jam e mbyllur ne toke

Plot,plot,lote rrane nga syjte e mij
dua te me shpetojne nga kjo vetmi

REF\

Krejt erresire reth meje
lumi u krijua…
Ma jep dorren tende
me shpeto mua,tash…

Behu trim,me shijo
tete male i kalo
me ndje,me gje
me shpeto,me shpeto…

Behu trim,me shijo
tete male i kalo
me ndje,me gje
me shpeto…

REF\

Krejt erresire reth meje
lumi u krijua…
Ma jep dorren tende
me shpeto mua,tash…

\\SOLO-INSTRUMENTAL

Behu trim,behu trim


Ky tekst u dërgua nga Agnesa Chavolli-vokali I Fullstopit


Publikimi: 04/02/2009
Festivali: Top Fest 6Më Shumë Këngë Nga Fullstop:


Komente mbi këtë këngëFullstop - Shpetimtari
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shpetimtari".
3. Video është e këngës "Shpetimtari", por nuk këndohet nga Fullstop.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.