Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Fullstop - 3d  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/09/2010

2010-09-16T21:40:39

Pjesëmarrëse në

Top Fest 7
Sillesh nrrugen time
Largohu prej meje tash
Me shfaqen mendime
Ku jam un tash?
Pra ti largohu
Mos me ndjek pran
Me shfaqen mendime
Ku jam un ku jam?

Ref: Se ne 3 Dimensione
Me shfaqesh ti(dimensione,dimensione)
Ne 3 Dimenzione zeri yt
Neper lavirinte un provoj te largohem
Se ne 3 Dimensione zeri hyn

Gjdo hap qe ti ben
Mbyll syt dhe te mendoj
Ne pamjen time me shfaqesh ti
Pra ti largohu,mos me ndjek pran
Ne pamjen time
Ku jam un ku jam??

Ref: Se ne 3 Dimensione
Me shfaqesh ti(dimensione,dimensione)
Ne 3 Dimenzione zeri yt
Neper lavirinte un provoj te largohem
Se ne 3 Dimensione zeri hyn (2x)


Ky tekst u dërgua nga By: E.i
Më Shumë Këngë Nga Fullstop:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet