Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Fulzan-G

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
Fulzan-G është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

F-Boogie

Bidaki

Danny Boy

Bigg V

Xhema Aka Jemayli

Biggi

Rron KRZ

Scorpion

Gjyks

Oran G

Tags: Fulzan-G, Fulzan-G Aka 2'ff, Fulzan G


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet