Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fulzan-G - Spo Ju Shkon (Feat. T-tlassy)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Reptura 1 (FuLzAn-G)

Tu e lyp m'barim pa e pas fillimin
po kshyri mja qit meniher perfundimin
ey men un t'jap men se per rep jap jetem tem
me T-Tllasyn n'ket sen ta dridhi gjdo ven

e di se ki let real rap me kuptu
je msu me komerciala per club kejt tu knu
amo qe ku mki une sjom VIP
feelite ket sen qe une po ta bi

nashti foli shum po sosht shum problem
shum osht me rensi njerzt dojn mu kon n'ven tem
a pe nin men shum krenona per ket ven tem
kamnik lind rrit jom ko me dek n'ven tem

ku pot dhem kur pe nin senin tem
Gilan shoku jem ty t'len kejt pa men
ket qim nane nuk e len s'flen kurr s'flen
se e bon se mbaron tradita neve na vazhdon

Refreni:

Nuk pot shkon men nuk pot shkon ky sen
nuk osht per ty leje kejt shoku jem
e di t'doket let me kap leter me shkru
po a pe she qe spo din me knu
Fulzan-G
Publikimi: 05/07/2011


Fulzan-G - Spo Ju Shkon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Spo Ju Shkon".
3. Video është e këngës "Spo Ju Shkon", por nuk këndohet nga Fulzan-G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fulzan-G:


Komente 0