Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Fulzan-G - Te Dua

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Dua".
3. Video është e këngës "Te Dua", por nuk këndohet nga Fulzan-G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Fulzan-G - Te Dua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

10/04/2014

2014-04-10T11:07:25+00:00



TE THEM TE DUA ESHT FARE PAK
KUR ZEMRA IME PUNON VETEM ME GJAK
KU CDO PIK GJAKU EMRIN TEND THERRET
UN TE THEM TE DUA ME SHUM SE KJO JET
KU NE DAMARET E MI
GJAKU QARKULLON
UN TE THEM SE TY
DO TE DUA GJITHMON
SOT VETEM QENDROJ FTYREN TENDE IMAGJINOJ
KALUAN SHUM KOH PA U TAKUAR UN I VETMUAR TI E VETMUAR,
(REF)SI QIRIU QE SHKRIHET N'TERR
DITA PA TY ESHT FERR
CDO SEKOND TY TE MENDOJ
STE HARROJ E TE DASHUROJ
NQOFTESE DO DISH SA ME KA MARR MALLI
NGRIJ SYT LART NASE QELLI SKA
MBARIM ATY FSHIHET MALLI IM
KUR BIE TE FLEJ TY TE KUJTOJ
POR SA ME MERR GJUMI TY TE ENDERROJ
NATA SHPEJT ME KALON SE ME TY JAM
PO KUR ZGJOHEM PIKELLOHEM SE AFER STE KAM
(REF)SI QIRIU QE SHKRIHET N'TERR (2X)
DITA PA TY ESHT FERR
CDO SEKOND TY TE MENDOJ
STE HARROJ E TE DASHUROJ


Ky tekst u dërgua nga Flori




Më Shumë Këngë Nga Fulzan-G:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet