Më mbaj mend (për 1 muaj)

GBMC - Yummy Girl Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

une jam gb
mrekulli b
zemer eja ti
si sheqer shkri

tunde bythen ti
tunde si termet
spo e qujm termet
po e qujm bythmet

you're fucking with the g
se jom king djal
trupin me lezet
dridhe si ninxha
jam gangster boy
di si me t'trajtu
hape gojen ti
gjithecka ke enderru

konfidenca jote
trunin po ma heq
ske ku shkon sonte
naten kom me te ndjek
une jam boss ketu
mos kerko tjeter
hajde pime shampanje
per ty e boj lekun leter

ref:yummy you're looking yummy tonight
i'm gonna have you
i'm gonna have you tonight
sexy you're looking inteble tonight
i'm gonna have you
i'm gonna use my tongue
yummy you're looking yummy tonight
i'm gonna have you
i'm gonna have you tonight
so i'm chasing
you got no way to hide
sexy you're looking inteble tonight


Ky tekst u dërgua nga exhin arejmGBMC
Renditja: Top 200
Publikimi: 26/12/2013


GBMC - Yummy Girl
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Yummy Girl".
3. Video është e këngës "Yummy Girl", por nuk këndohet nga GBMC.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga GBMC:


Komente 0