Më mbaj mend (për 1 muaj)

GBMC - Amg 63 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

AMG 63 ngjyre e bardhe
un jetoj n'realitet e ti n'prall
a ke b*th ti me mpa n'sy mer pall
se ta boj prap-prap plumin n'ball
se kom fillu kom fillu distribucionin
e kom qit un prej loje edhe tonin
e kom ni sen shum mat mire se t'tonit
e london town krejt mu ma ka ni zonin
jon do pionera kan fillu me bo
rep ata zdin sesi bohet ai sot
ti lodhesh nona kot
mos i bjer murit n'kok
nuk ke stomak me bo
se sdin ti me e booo !!!
GBMC men kush thot se nuk jam BOSS
bredhi tirone-londer e njoh dhe krejt mos
pot thom se jom KING pot thom se jom G
pot thom mos em shit se nonen...ah ah
un kom lek n'xhep shqipe
i kam fitu vet nuk mi ka lon babi
lek xhaku e me djers
me burg n'xhep shqipe 24ore
mos em detyro ti met fut n'dore
AMG 63 ngjyre e bardhe yeah...
un jetoj n'realitet e ti n'prall
a ke byth ti me mpa n'sy mer pall
se ta boj prap-prap plumin n'ball
se kom filu kom filu distribucionin
e kom qit un prej loje edhe toni montanen
e kom ni sen shum mat mire se t'tonin
e london town krejt mu ma ka ni zonin
ket autostrad vati kerkush smundet me e ndal
vec ZOTIT madh qe ma ka bo mu mbarr
ma mir ty shih hava se n'sy ti smunesh me pa
se sun e thush nje sen se sun e vesh mo n'vend
ti mburosh kot lloshi
na jena t'mrejxhelisit
na dim me bo muhabete si bim ne prej medisit
drejt si litari ne thes gomat xhirojn n'kthes
jeta nuk ka replay kujdes kujdes t'cej per lesh
AMG 63 ngjyre e bardhe
un jetoj n'realitet e ti n'prall
a ke b*th ti me mpa n'shy mer pall
se ta boj prap-prap plumin n'ball
se kom filu kom filu distribucionin
e kom qit un prej loje edhe tonin
e kom ni sen shum mat mire se t'tonin
e london town krejt mu ma ka ni zonin
G to the B to the m to C
GBMC
Publikimi: 24/02/2014
Teksti: GBMC
Video Produksioni: Gold Productions


GBMC - Amg 63
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Amg 63".
3. Video është e këngës "Amg 63", por nuk këndohet nga GBMC.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga GBMC:


Komente 0