Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

G Bani - Ku Qendron Problemi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Qendron Problemi".
3. Video është e këngës "Ku Qendron Problemi", por nuk këndohet nga G Bani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

G Bani - Ku Qendron Problemi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Komente

Asnjë Koment

03/11/2014

2014-11-03T16:39:36+00:00Futem ne club, i shoqeruar
Dashnorja jote sapo me shikon ndryshon, tanime esht e gezuar
Kercen si e hutuar, sillet si e dashuruar
Fillon te shprehet me kembe dhe me duar
E leht per ta kuptuar, puna esht me te futur
Ne syt e tu si dele rud ne syt e mi si flutur
Afrohesh qe ta puthesh dhe te hiqet si e kputur
Ne syt e tu e lodhur, ne syt e mi e bukur
Shikon nga une dhe sikur e kupton
Te vjen plasja me sa duket xhelozon
E mban e shterngon, por ajo nuk te don
Dhe ateher ti kthehesh dhe eger me shikon
Te te kujtoj nje fjale te urte nga krahina jon
Kur s'ke c'i ben gomarit, mos i bjer samarit thon
Po fryhesh si prezevativ dhe kjo me ofendon
Se un sjam samari yt dhe ca kerkon

Se nuk me behet von e kam zakon a me kupton
Dashnorja jote me shikon edhe me provokon
Ku qendron problemi se nuk mundem ta kuptoj
Thuaj mos me shikoj, po qe se s'do qe ta shikoj
Se nuk me behet von e kam zakon a me kupton
Dashnorja jote me afrohet dhe me propozon
Ta marr edhe te iki ashtu me stilin e vjeter
Me duket erdhi koha qe te gjesh dashnore tjeter

Ne klas me vones, futem ne mengjes
Lexoj (te dua Bani) ne drasen e zez
Shikoj ne sy vajzat e klases me kujdes
Te gjitha me buzeqeshin me delikates
Presorja me sheh dhe thot COHU me pertes
Si duket ka nerva s'paska shit asnje deftes
"Perse po rikrijohen kenetat e Myzeqes"
Me mir te mar nje 5, a me mir te marr munges
Esht me mir, qe te marr nje birr dhe te jet e ngrir
Tani qe te shikoj te marr dhe ty po je e lir
Dhe nqs je me tjeter mos te duket e veshtir
Te gjitha jan te lehta vajze ne qoftese ke deshir
Ateher c'do gje do bej mir, sikur FOta edhe Niku
Ku qendron Problemi esht Rapisti nga Rubiku
G-Bani edhe shoket e hodhen Fajen nga fiku
Kur te fusim ne ne dore nuk te shpeton as gjith Uniku


Ky tekst u dërgua nga 2-aie3
Më Shumë Këngë Nga G Bani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet