Më mbaj mend (për 1 muaj)

G Bani - Kur E Tund Belin (Feat. Anjeza Branka)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

G-Bani:
Kur e tund belin,kur e tund belin,
Të gjithë të shikojnë edhe pas ngelin.
Kur e tund belin,kur e tund belin,
Të gjithe ty me sy të përkëdhelin.

Anjeza:
Kur e tund belin,kur e tund belin,
Të gjithë më shikojnë edhe pas ngelin.
Kur e tund belin,kur e tund belin,
Të gjithë mua me sy më përkëdhelin.

G-Bani:
Prap,tunde prap,shkunde prap,lekunde prap,
prap,prap dridhe prap,kridhe prap,hidhe prap,prap
Prap,tunde prap,shkunde prap,lekunde prap,
prap,prap dridhe prap,kridhe prap,hidhe prap,prap

(1)G-Bani
prap rap,trapa
hapni vend e bëni mbrapa
se po ngrihet që ta bëj dhe ta përdredhi sikur llapa(?)
motorrin 5000 kubikshë që i fut çunat në kllapa
flasim për adrenalin ktu
jo për loj hapa-dollapa...
si ma hoqe trurin edhe syt i hapa
mirë që nuk më pa askush
e s'u mësua asgjëkund
tani që e mendoj
s'e kish njeri mëndjen te unë
të gjithë po shikonin belin tënd
edhe se si e tund,zemër...

REFRENI:

G-Bani:
Kur e tund belin,kur e tund belin,
Të gjithë të shikojnë edhe pas ngelin.
Kur e tund belin,kur e tund belin,
Të gjithe ty me sy të përkëdhelin.

Anjeza:
Kur e tund belin,kur e tund belin,
Të gjithë më shikojnë edhe pas ngelin.
Kur e tund belin,kur e tund belin,
Të gjithë mua me sy më përkëdhelin.

G-Bani:
Prap,tunde prap,shkunde prap,lekunde prap,
prap,prap dridhe prap,kridhe prap,hidhe prap,prap
Prap,tunde prap,shkunde prap,lekunde prap,
prap,prap dridhe prap,kridhe prap,hidhe prap,prap

(2)G-Bani:
Ktu edhe njëher
gati për luftë në pozicion
sepse gati jam gjithmon
kur situata e kerkon
u mundove ta harrosh
po vargu dhunshëm ta kujton
gjëndem aty ku ka ritëm,vargje,vajza dhe aksion
domethënë,që thua
nga ty vetëm një gjë dua
5 minuta bukuroshe
ta tundësh belin për mua
nesër nuk e di çfarë ndodh
mund t'më pëlqejnë shoqet e tua
po sonte tunde sikur e tund
luaje siç e luan zemër...

REFRENI:

G-Bani:
Kur e tund belin,kur e tund belin,
Të gjithë të shikojnë edhe pas ngelin.
Kur e tund belin,kur e tund belin,
Të gjithe ty me sy të përkëdhelin.

SAY HELLO TO MY LILTTLE FRIEND!

Anjeza:
Kur e tund belin,kur e tund belin,
Të gjithë më shikojnë edhe pas ngelin.
Kur e tund belin,kur e tund belin,
Të gjithë mua me sy më përkëdhelin.

Të dy:
G Bani
Featuring: Anjeza Branka
Publikimi: 01/12/2008


G Bani - Kur E Tund Belin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur E Tund Belin".
3. Video është e këngës "Kur E Tund Belin", por nuk këndohet nga G Bani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga G Bani:


Komente 0