Më mbaj mend (për 1 muaj)

G Bani - Nuk Bën Për Mua (Feat. Rita)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Rita:

Eci ne rruge edhe djemte me shikojne
e kane mendjen tek floku dhe fundi
ata ndjenjat nuk i eksitojne
duan vec te mesojne si e tundim...

Eci ne rruge edhe djemte me ngacmojne
e kane mendjen vetem tek krevati
ata s'duan t'ia dijne per romance
si i biri ashtu dhe i jati...

Ne asnje menyre nuk eshte fare e bukur
ti lesh nje ore vajzat qe te te presin
jo nuk mundem te ta jap interesin
zemer nuk me plas vetem per mercedesin...

Kerkoj per nje djale te jete ashtu sic dua une
te me respektoje e te me dashuroje shume
Kerkoj per nje djale te jete ashtu si une e dua
mos e merr personalisht,zemer nuk ben per mua...

G-BANI:

Nuk e di se car kerkon nuk e di se nga e con
nuk e di a e degjon BANI-G ne mikrofon
me makina dhe motora xhiro deri naten vone
duke kerkuar tipin e vajzes qe me kombinon
kalova gjithe ato vite me eksperienca e adoleshence
sapo qe me mbaronin fillon muhabete mences
po qe se i ke kaluar atehere i di mire
ne kerkim te aventures nuk lam vargje pa i nxire
edhe shishe pa e pire,eshte pak si e veshtire
por besoj se te gjitha i takojne kohes se shkuar
kthej koken mbrapa dhe cuditem i menduar
oh zot sa shume kam kaluar per nje vajze duke kerkuar
qe te jete sic e dua,qe te kete sy vetem per mua
te jete e bukur e embel dhe te me keshilloj
SA PER QELLIM QE KE VENE SUKSESE TE UROJ
POR E KAM VAJZEN SI YLL EDHE SHUME E DASHUROJ....
JEPIIII.....

Rita:

Kerkoj per nje djale te jete ashtu sic dua une
te me respektoje e te me dashuroje shume
Kerkoj per nje djale te jete ashtu si une e dua
mos e merr per personalisht,zemer nuk ben per mua...
G Bani
Featuring: Rita
Publikimi: 01/12/2008


G Bani - Nuk Bën Për Mua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Bën Për Mua".
3. Video është e këngës "Nuk Bën Për Mua", por nuk këndohet nga G Bani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga G Bani:


Komente 0