Më mbaj mend (për 1 muaj)

G Bani & Clo-D - Do Te Biesh Edhe Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

CLO-D:
Hej hej... Dëgjoni të t ju rrëfej
Kaloj...Me kalorsa gjithandej
S'ndaloj...Bëj atë që pëlqëj
Ndaj dhe sot jam spat.. Futem në club dhe kërcëj
Më shikojn tërheq vëmendjen, Si një yll shkëlqej
Edhe fare pa diskutim plot biseda këmbej
...Afroj shokët, largoj tipat gay
Ndërsa gocave u afrohem duke u thën sa fort i ndjej
...I dua shum.. dhe nuk e fshej
Jan si kukulla puthjet nuk u a kursej
I eksitoj e i mbërthej një nga një
Dhe ç'do gjë shkon OK Halla uet bej
Nata kalon lagjen tonë e bëm LA
Kur dalin jasht vajzat i merr uria
Dhe i ushqej deri sa të kputet pej
Se siç e din Psikopati s'i çon më tej

Refreni:
Do të biesh edhe ti
Do të biesh edhe ti
Ësht thjesht çështje kohe
thjesht çështje kohe
Do të biesh edhe ti
Do të biesh edhe ti
Do ta kapësh
Kalin prej koke

G-BANi:
Vajza dhe vajza.. më nisin mesazhe
Nuk u flas.. nisin telashe
Shprehen, shfryjn, shajn
I takoj.. qeshin, qajn
I harroj.. shajn prap
I ndjek që ti kap ikin vrap
bërtasin.. nga larg
i fshij nga fletorja si varg
gjuajn me hark... si Jean Darc'a
un i gozhdoj me sqepar si Xha Barka
dal për gjah.. sa her që vjen darka
S' ka më vend vajza... u mbush varka
Mblodhi ç'ar ka.. ka nga të gjitha
Legenave po u.. rrdhjedh jarga
Bani dhe Klodi.. si sot dhe moti
Largohemi në drejtime.. të pa ditura.. pa targa

Refreni:
Do të biesh edhe ti
Do të biesh edhe ti
Ësht thjesht çështje kohe
thjesht çështje kohe
Do të biesh edhe ti
Do të biesh edhe ti
sikur ra dhe ajo tjetra
Do te biesh edhe ti
Do te biesh edhe ti
Do te digjesh sikur letra

Ky tekst u dërgua nga  Nardi1992


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 14/05/2013


Më Shumë Këngë Nga G Bani:


Komente 0


G Bani & Clo-D - Do Te Biesh Edhe Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Te Biesh Edhe Ti".
3. Video është e këngës "Do Te Biesh Edhe Ti", por nuk këndohet nga G Bani & Clo-D.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.