Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

G Bani - Pare Edhe Femra  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

12/01/2020

2020-01-12T19:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pare Edhe Femra" kënduar nga G Bani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga G Bani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet