Më mbaj mend (për 1 muaj)

G-Boy - Na E Bojna (Feat. Turi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

G-BOY
OshT Ky Djali ri i drogum nga muzika
per femra shum i omel o kuku me raft pika
Jom I Dashurum Me rrepin dhe kurr se loj Jam i fiksum dhe per gjo tjeter se ndroj
E Nese Me Afrohesh Afer Mvjen Era Kanabiss
Me Xhepat full Cash , Krejt e din se jam piss
shum mir e din kur bohet fjala per kto rrepista
nese don me na pa na gjen ne top lista
u shtu pak atmosfera femrat jan de nga pija shum po argetohen kur po i afrohet ky g-ja
i thom zemer ti mos dicka po don
se sonte g-boy cka tdush ta ofron
se me format e trupit tond shum po me
tensionon
dridhma zemer se trupin e ke okejj volumi ne maksimum krejt klabi do shperthejj
Hey hey e krejtt clubi do shperthejj 2--

Ref
sa her qe vina atmosferen e shtojna
sa her qe vina clubin npesh e cojna
na e bojna na e bojna
e femrat nmaksimum i eksitojna
Turi -

venii u ka bo tym po shihet shum qart
turi futet nclub kshuqe krejtt durt lart
se kur vina na dridhet e gjith skena
na e bojna tym ndryshe nga tjeret jena
sa her qe po vijm me t'miren po e bijmm ato qe na respektojn na i falim dashnin
se kam stil unik tipik ti mos u cudit
sa her qe un vij e boj dhe ma sick
so hoy so hot klabi full plot
femrat tu i dridh bytht non stop
si sot dhe dje jam drru kanabis money bitches jena shum t'pist
spo ma han raki se ca per mu menon
nuk ka rendesi me pelqen apo sme degjon
hera e par ne mikrofon po thu qysh po e bon
ngjoje ngjoje se shum po te fikson


Ky tekst u dërgua nga  GBoyRapG-Boy
Publikimi: 14/03/2014


G-Boy - Na E Bojna
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Na E Bojna".
3. Video është e këngës "Na E Bojna", por nuk këndohet nga G-Boy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga G-Boy:


Komente 0