Më mbaj mend (për 1 muaj)

G-Fighter - Mushe Loqk (Feat. Gimi.G & Bigg Starr)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Une sjom vip vi n`club me pi thirrum fight e me G boj magji liwrite me bas e bounsirat me ritem liwrite permas bohnu fit ton diten kur wjen era hip hop fighteri aktiwww per qdo club e kom only cluziw per femra si wirusin n`hip hop boj bum si me gjujt ekluziw ju mir e dini qe karriken sun ma nxini ju wini rrini pin po skini se qka boj un qka kan qef kan qef edhe shum po mami nuk tlen se ki problem me gjum 2 shisha Jack dokna hi tech me pak lek une ti me 1 2shek


Ky tekst u dërgua nga  arlindFajt
Featuring: Gimi.G
Publikimi: 18/10/2008


G-Fighter - Mushe Loqk
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mushe Loqk".
3. Video është e këngës "Mushe Loqk", por nuk këndohet nga G-Fighter.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fajt:


Komente 0