A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

G-Fighter - Normal  (Feat. Dr.Mic)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/10/2010

2010-10-10T17:00:46

Featuring

Majk


Hajde Hajde ya ya ya ya
Fighter Fighter Yeah Fighter Fighter Yeah Fighter Ooo Fighter Ooo

G-fighter

Direkt prej prishtines ma shpejt
se me Metro e smuj hip hopi edhe Nese Beati Techno Thuj qysh dush fund ki me thon lesho
thirrem qysh dush une te thirri J low thirrum Fight ooo o yeah e bina bashk se e boj ma mire se dje sjom xheloz nuk te veti ka ke ti se din qfare jom une e di qfare Je se ki let sa here vim ju hup vetdija sum njehni pa kaqket sum dalloni as ka shpija shum po menoni gaboni qe ekziston si Klim fighter sbon me veq me bo edhe Muzik kish jetu nja ma i fort ma ka lan renin mu tash jom tu menu tu jetu Deja Vu jetoj diqysh si me jetu ma heret krejt senet qi pi boj po me doket si mi bo jerem

Ref/2x

Na po vim Fight edhe Majk Hip Hop Na Po bim every Day and Night hini nClub straight e Kthenu krejt High Normal qe tpelqen Mani Krejt Durt Nalt

G-Fighter

Une sjom VIP vi nClub me pi Thirrum Fight e Me xhi Boj maxhi livritum me bas e basirat me ritum rollet e permas boni Fet Ton diten um vjen era hip hop fighteri activ qdo cLub e kom only clusive per femra jom si virus hiv nclub boj boom si me gju eksploziv ju mir e dini qi karriken sun ma zini ju vini e Kini e sun mrrini qka boj une qka kan qef kan qef edhe shume po mami nuk tlen se ki problem me gjum 2 shisha Jack dokna high tech me pak lek une e ti me ni dyshek 8tqja nclub qoni durt krejt e boj ma limit repi jem kushton shtrejt

Ref/2x

Na po vim Fight edhe Majk Hip Hop Na Po bim every Day and Night hini nClub straight e Kthenu krejt High Normal qe tpelqen Mani Krejt Durt Nalt

G-fighter

Mc it i kaloj si meqet e Hollifilldit
Ta Zhduki hip hopin si statuja e Koperfilldit thirrum tech e une qysh e filldit se njerzt sun pi nij se meniher po villi jav qes dellat si kodi i da vinqit Thojn Oshte Haram mi kcy Fighter ni bitchit
qaj qe ti prish krejt dit e vitit sjom numer 1 jom vula e infinitit ki qef me vizllu si guri i mermerit e fjalt e mija kan boom sa bunkerat e enverit e marrin kredititin punoj ton vitin e vin um shesin bole tu ma retirat xhipin e veshin sta qon se e djegin shum fort e adhuroj bitin nuk e sheh letra tarot me krejt kto maca jom dinasurous i la pa disponim si kamarierat minus

Ref/2x

Na po vim Fight edhe Majk Hip Hop Na Po bim every Day and Night hini nClub straight e Kthenu krejt High Normal qe tpelqen Mani Krejt Durt Nalt

Yeah Front Line Music Infinit Fight edhe and dr.Majk sL Beat Yoo


Ky tekst u dërgua nga Betim Rrahmani   Gench   babybuu
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019