Më mbaj mend (për 1 muaj)

G-Fitim Aka Gee Fej

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  4
  • Emri i Vërtetë:
  • Fitim Fejzulli
  • Vendlindja:
  • Basel 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
BIOGRAFIA: G-Fitim Aka Gee Fej është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. I lindur në Basel në vitin 1994, Fitim Fejzulli zbuloi pasionin e tij në vitin 2011. Në atë kohë ai kishte bere me disa miq paraqitjen e parë në një shkollë me këngën "Jo arratisjes". Në atë kohë ai i dha vetes emrin G-Fitim. I frymëzuar nga vëllai i tij, i cili gjithashtu bëri muzikë. Ai është përmirësuar me zë dhe teknikisht, kështu që mënyra e tij është veçantë nga ajo e kolegëve të tij. G-Fitim kurrë nuk ka hequr dorë nga ëndrra e tij për tu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Alba K

Ibro

Ar Wolf

Dr.Ree

Kook.1

Gyçe

Ricku

W.G.

Fitim Bajra

Wolfman

Tags: G-Fitim Aka Gee Fej, G-Fitim, Gee Fej


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet