Më mbaj mend (për 1 muaj)

G-Fresh

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
 • Emri i Vërtetë:
 • Lavdim Seferi
 • Vendlindja:
 • Peje 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 24 Vjeç
BIOGRAFIA: G-Fresh është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri Vertet Lavdim Seferi, Nofka G-FRESH Vjen Nga Qyteti I Pejes. Merret me Muzik Qe nga viti 2013. Në Janar 2016, G-Fresh merr pjesë në Shkodra Fest 2 me këngën "I'm Fresh". Më datë 15 Tetor 2016, G-Fresh publikon videoklipin "Folni". Më datë 19 Maj 2017, G-Fresh publikon videoklipin "Magn€t". Më datë 16 Dhjetor 2017, G-Fresh publikon videoklipin "Marre". Më datë 18 Maj 2019, Megi & G Fresh publikojnë videoklipin "Veq Na Dy". M...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

1 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Blacknight

Bushtra

Amir

Silent

Looli

1ky

Agon Istogu

Rexha-G

Bryte

Dhura

Tags: G-Fresh, G Fresh, Lavdim Seferi


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet