Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

G-Gold Army

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: G-Gold Army është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Rap grupi G-Gold Army është formu ne vitin 2005 nga 3 rapperet nga vitia Ardian Aliu ( Fifty) Valon Shabani ( Master-G) Valbon Sherifi (Bonny) qe me par ishin solo pastaj keti grupi ju bashkangjit edhe rapperi tjeter i talentuar Krenar Aliu (Lepaci). Qdo dit suksesi rritej njeashtu dhe grupi rritej duke numruar deri ne 200 antar. Vlen te ceket se G-Gold Army ishte rapgrupi i par ne Viti ndersa artistet e keti grupi ishin nder Artistet e par t...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Master Bass

Shqiponjat

Felon Records

Misterioz

Klani Shqiptar

Brotherhood

Kamikaza-T

2 Perqind

Septics

ETB 57


Tags: G-Gold Army, G Gold Army

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet