Më mbaj mend (për 1 muaj)

G.M.C - Happy (Feat. Lenti & Mc Imi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

G.M.C A.K.A Mortaja :

Reff : Okeej : Hej Dridhe Qike HEj qiko .. Hajde Ti Me Mu Hej O Shpirto .. Jepi Forca Mos U Nal Se Ma E Mira Je .. Ti Ndihesh Happy Kur Mu Afer Me KE ..

Lenti :
Tiran shkup prishtin zonin ton tih e nin
Shizo'T en kllab ta kalli krejt ket bin
njo ne ni milion nuk ma nin per kerkon
i kom haverat n'kra tjert n'rrot somes te ton
livrit barbik mos ja le vetes piikk
Nese Don Ma Shum Me Dit At'her Ulu n;karrik
Mos Ajde Te knena Se Jom I Lidht Me Shizo frena
une T'kaLLi N'Beat Eh Une Tknoj N'Refrena.

Ti Qik a Pe Nin Kur Une Jom N'Bin
Ty T'Rritet Vlera sE e Ki ViP (ViaPin)
Jom QEtu Me Havera Puff Puff 2a3
Tana Shum Shlir Haver Hec Naper Re..
Mos I Lsho Syt Anena Kqyre Ket Lenttooss
Krejt E Din qe n'culb Une Jetoj BooS
Raki E Qifteli Sonte Du Me Thy
Sonte Jom N;cLub Me Havera Du Me Pi

G.M.C A.K.A Mortaja :
Reff : Hej Dridhe Qike HEj qiko .. Hajde Ti Me Mu Hej O Shpirto .. Jepi Forca Mos U Nal Se Ma E Mira Je .. Ti Ndihesh Happy Kur Mu Afer Me KE ..

Mc Imi :
Hi Mrena N'cLub Krejt I Zhagit
I Gatshum Per Pasoja GJithmon I Preggadit
2 a 3 Tyma Qatu 2 a 3 Tyma Qatie
Une Pi Qaq Shum Deri Sa T'bona Dhe
O BaL Mos Um Nal Une Nxehna Kadal Dal
Kur Ta Ha Femna Jote Une Ta Nxo Normal
Se Skom Qka Me Bo Ty Me Gishta N'goj T'loo
Clubi NormaL aii Qashtu e Ka..

Se Une Kur Tt'jom Me lentin Krejt Gjomat Du Mi Thy
Se Une Kur Tjom N'Bin N'krejt Femrat Du Mu Qfryy
Sun Em Gjon Kurr That Jom Me Ni ALlti
Se Krejt Femrat n'club Jon Per Mu As Njo Per Tyy
N'cLub Sa her po hi i rrethekum me shoqni
Krejt MC Pom THirrin Adhurust e Mi
Se Une i Du Ata Eh Joh Do Inat'G
Hajde Ngoje Qet Refren Se Osht Veq Per Ty..

G.M.C A.K.A Mortaja :
Reff : Hej Dridhe Qike HEj qiko .. Hajde Ti Me Mu Hej O Shpirto .. Jepi Forca Mos U Nal Se Ma E Mira Je .. Ti Ndihesh Happy Kur Mu Afer Me KE ..
G.M.C A.K.A Mortaja :
Hej Hej Hej Ta Kalli Ket Sen Okej
Se Neve Naj Thej Kqyr Knej More Hej
E Krisja Qiftelis Me ADET te SHQIPTARIS
Hapi Vesht Edhe Ngoj Fjalt E Kti FERIZAJ-Lis
Na Po Vijna Na po Rrijna Krejt Kto Sene Po i bina
Na Pe Bojna e Po Dijna Eh Moj Zemer Kshtu E Lyp Bina
Kshtuqe Hini Rrini Kceni Thene Fatin E Jetes Gjene
Ktuh Mos Hupni Po disponimin Merrne .. Jao Okej Disponimin Merrne . LaLaLa...
Qka Po Bojna e po


Ky tekst u dërgua nga Niooos -1.


Nuk kemi video për këtë këngë.


G.M.C
Featuring: Lenti
Publikimi: 25/11/2012


G.M.C - Happy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Happy".
3. Video është e këngës "Happy", por nuk këndohet nga G.M.C.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga G.M.C:


Komente 0