Më mbaj mend (për 1 muaj)

G.M.C - Ska Me Ne (Feat. Skizy & Davyd)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Mbushet Clubi Sa nuk Xen Ma ky asht gmc
kta le ta din se po knoj me Davy D
Ju nuk Knoni Si na Jo Ska se si
ket le ta din ktu e kam dhe skizyn
Qa jan kto rrepera na po dojn me na sfidu
Ta heqin ket koment se sun kapen me mu
Lapsin letren mora shkrujta ju ttregova se nuk u tuta
kta rrepera un i rrzova krejt sot e PANE
ti E din kush po knon reagaton
ti e din kush po knon n'mikrofon
Realitetin sot e kena e kjo gja po te verbon
pys kta te tjert po kto qa kerkon
se vet e keni pa se afati po mbaron
thjesht se jeni per mu 1 iluzion
se ne jena te part se vet po e them
per ma shum gja kape ket refren

ref.
Jo JO JO si un ti sun e bon
ta zbrazi vlubin zemer sa her qe ti don
ta kallim kre krejt ta qesim flaken
ti rri me mu se bash do kalojm naten

Skizy
Qe kur une po filloj ku shkove ku shkova
rrugen teme ta kallzova hitin tem e perfundova
un ju miza ju shkatrroj se si un se boj njeri
ata le ta din se me ne ska se si
nuk ma nin per ju se ju jeni t'marum
se per 3 minuta ne hitin e perfundum
e di se jena t'part me mikrofonin ndor nseken
se vet e ke pa po ti mos u qmen
ne ven te par do qendrojm na ne club
kur vina na po bahet veni flak
se sun kapeni me ne ta tham perball n'sy
se sjena te pa afte e sjena si ti
nuk du mu u krenu po na jena te part
tan e din se na jena te part
ta them un moj zemer skizy un quhem
ta tem un ket gja su kurr sperulem Woo

REF.
Jo JO JO si un ti sun e bon
ta zbrazi vlubin zemer sa her qe ti don
ta kallim kre krejt ta qesim flaken
ti rri me mu se bash do kalojm naten

Davy
Kot po te rrej menja se si na spo din me knu
se na jena shum nalt e ti smunesh me mu afru
ka iken e ka u zhduken ata rrepera ka u zhduken
iken pri skenes son se na i derdhem ne reagaton
Qa ka nodh e qa do nodhi un nuk e di
a thu ka si na jo jo ska se siii
krejt ta marrin vesh se kanga jon po nigjohet
se nga tjerat e jona po dallohet
nuk po dana me than se jena 1 ta dish ket gja o plak
se na i bina hitet varg e varg
se kshu e kom stilin se kshu po bina bitin
shihe shihe shihe se si una po bi hitin

ref

Jo JO JO si un ti sun e bon
ta zbrazi vlubin zemer sa her qe ti don
ta kallim kre krejt ta qesim flaken
ti rri me mu se bash do kalojm naten
2x


Ky tekst u dërgua nga Davyd


Nuk kemi video për këtë këngë.


G.M.C
Publikimi: 21/07/2012


G.M.C - Ska Me Ne
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ska Me Ne".
3. Video është e këngës "Ska Me Ne", por nuk këndohet nga G.M.C.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga G.M.C:


Komente 0