Më mbaj mend (për 1 muaj)

G.M.C - Ngo Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


NESE JE MANGUP URT SE BJEN HEJTERAT SI TI
UN I LA PA MEN NGOJE MAMEN E DI QEPOT DHEM
EBOJ PUNEN TEM SE KY SO PROBLEMI JEM JOM I
UNT PER INATQORT QE I SHTIN HUNT JOM I UNT
AMO ULT KUR I BIN PUNT EDHE EDI QE DON MUKAN
SIKUR UN SE KI FAMILJEN SI TEMEN QATA ME BO QITA
SMUN PO APET VAZHDOJE TI TANEN KEJT EDIN QE UN
TA MARR ANEN SMA NIN QA KE BA SMA NIN AS KUSH JE
STOP SE JOM I GATSHUM MET SHTI EN DHE NIVA QE PO
DO PROBLEM NIVA QE PROBLEM JE BA NIVA QE MKISHE
QU TFALA KALLZOJ SHOKIT QA PO DO MOS RRI QUT SE
UN TA RREHI SHPINEN E RREHI KU GJEJ BUT SE PERMAS
IKOM GJINEN...


JEPI GAZ PLOT ME BAS BOM PLAS IK ANEJ SE TA
KERSAS

ALLTIAT NKUK KALLASHT NKERR QEKJO O JETA RRUGES JO SI TI O PEDERR...


Ky tekst u dërgua nga ThegmcvevoG.M.C
Publikimi: 24/05/2012


G.M.C - Ngo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ngo".
3. Video është e këngës "Ngo", por nuk këndohet nga G.M.C.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga G.M.C:


Komente 0