Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

G-Partt

Nuk ka akoma asnjë votë

 • Emri i Vërtetë:
 • Roland Blakaj
 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 28 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: G-Partt është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Roland Blakaj ndryshe i njohur si G-Partt ka lindur ne Gjermani dhe kur u kthye ne Kosove ne fshatin Jabllanice e Vogel-Peje ne moshen 18 vjeqare filloi te merrej me muzike,ku u be i njohur permes kenges se tij Sexy, nje bashkepunim me Weedy. Aktualisht jeton ne Prishtine ku dhe po vazhdon studimet....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Don ProbleMC

Melache

Chambeh

Ali (LGR)

Specialisti

Mr.Don

Mad Boy

Great

B Fresh

1ky

Tags: G-Partt, G-Part, Roland Blakaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet