Më mbaj mend (për 1 muaj)

G.s - Intro Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


GS : INTRO

Me Bismilah Ja Nisa Albumit T'Par.//
ME Shum Krenari Po EMbylli Ket Far.//
Fara E Repit E Repit Me Vlera.//
Nese Tash Nuk Um Don,Ki Mem Dasht Herave Tjera.//
Intro Si Intro Ki Sen O Veq Fillimi.//
E Di Qe Ka Me Dridh E Di Qe Ka Mi Dal Tymi.//
G.S Tash Po Hin Pa As Pak Meshir.//
N`Goje EDhe Mos Fol Nashta Tbjen Ma MIr.//
Boj Texte Me Vlera,Nuk Foli Fjal Kot.//
Nese Tash Je Tum Ngu Ki Mem Kuptu N'Mot.//
Bitat (Beatat) E Mija Qe DS-(DjSuat) Mi Bon.//
Me Textet E Mija Shum Mir Po Shkojn.//
Ky So Veq Album Ky o 1 Veper.//
Qe Ka Me MEt Pergjithmon N'Historin E vjeter.//
Kjo Osh 1 Liber Qe Duhesh Me LExu.//
Shum Ki Me Msu Kangt E Mija Tu I Ngu.//


Ky tekst u dërgua nga Gollde.


Nuk kemi video për këtë këngë.


G.S
Publikimi: 26/08/2008


G.s - Intro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Intro".
3. Video është e këngës "Intro", por nuk këndohet nga G.s.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga G.S:


Komente 0