Më mbaj mend (për 1 muaj)

G-Soldier - Rri (Feat. Beni)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


2-high records

Phat beni:
Rri rri rri edhe ti bashk me
neve n'kete knaqsi
Rr rri rri dhe bashkohu
bashk me neve ti argetohu..(2 x)

G-soldier
Lshoma rrugen se mrena
po du me hi e une kur hi
permas lej dostat e mi
belagji u mush sonte
diskoteka ni femen u lig
krejt a une veq e preka
parameno kallabllak
fryma mu nal te dera
plot njerz po hin kadal
dal mrena sa femna
gati krejt cullak boll koka
shplu po mu pom doket
pak kshtu qe dridhe thoben
e hiq mos ta nin tranohu me
kete ritem edhe shijo
knaqsin ngrehe ni tim
edhe kce per kete trim
hajde qartu me mu se
sje tu ba gabim e mos
u merzit ma von ktu
qka bohet edhe nese
kete ven erxohet edhe
rrotullohet rri edhe ti
ski qka lyp anena qesi
tripi bahet haver kur na
jena knena yaoo..

Refren Phat beni:
Rri rri rri edhe ti bashk me
neve n'kete knaqsi
Rr rri rri dhe bashkohu
bashk me neve ti argetohu..(2 x)

G-Soldier vers - 2
Shum po l'pihet shum
pom rrihet e deri kur
z'gat HIQ so ka dihet
se e mirr muzika t'mira
edhe kto qika hajde
n'boten tem per mi
perjetu kto tripa hiq
pa pi raki mu ma thej
alltin me veti per qata
sun po flej e kto qika
sillen e m'lutin me kcy
hajt ti dridhu vet e une
i knaqi kta sy se per mu
si me kan e fundit qikjo
nat ti po don mu ma kana
kejt per ni .. harroj kejt
problemete zhyti n'kete
nej thirre mamin
N'telefon e thuj shlir
bi flej e mos prit qe
qika sonte s'vjen te shpija
se po rrin me mangupa edhe
V.I.P-JA edhe shum ka pi raki
me shoqni edhe sonte n'dihet
e gatshme per mu q***..

Refren Phat beni:
Rri rri rri edhe ti bashk me
neve n'kete knaqsi
Rr rri rri dhe bashkohu
bashk me neve ti argetohu....


Ky tekst u dërgua nga Besfort Shaqiri Terpezalia


Nuk kemi video për këtë këngë.


G-Soldier
Featuring: Beni
Publikimi: 25/03/2014


G-Soldier - Rri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rri".
3. Video është e këngës "Rri", por nuk këndohet nga G-Soldier.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga G-Soldier:


Komente 0