Më mbaj mend (për 1 muaj)

G-Up - Backdoor Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

When your days get lonely (days get lonely)
When your nights get cold (nights get cold)
When the rain starts pouring (rain starts pouring)
When your man ain't home (man ain't home)
You can call me baby (call me baby)
You can let me know (let me know)
You ain't had none lately (had none lately)
Lemme in your backdoor (let me in your backdoor)
Meanie walks out the door
Meanie act like he don't want you no more
You can do the same thang
Two can play at this game
With his love and you bored
He got you doing his chores
Minus will be with me
You ain't nobody's slave (You ain’t nobody’s slave girl)
(When your nights get lonely)

Kur je vetem te shpia me idet e kqia e gjen veten te mesazhet e mia
Hape deren nga mbrapa se erdha, me shpejt sesa policia
Nuk mjaftojn leket ene bizhuterit, me ta ble shpirtin ty as i dit
Sa her qe e ke moralin pertok je merzit, vjen zemra jot me ta ngrit
Ti je si tiger se meriton tmyllesh mrena n’kafaz
Ti je komplet tjeter faz
Netet e nxehta kur dhoma bohet shkretetir un kam etje dhe bohesh oaz
Menjen e piset ta kuptoj aq shum
Ondrrat e fshehta dhe kur skena gjum
Se di nese esht kimi kjo e jona qe ti edhe un tnjejtat gjona i dum
Me ta ndje eren ter noten njesoj sikur me qen parfum ti ke tjeter fragranc
Mpelqe kur bohesh e eger dhe mes komplet adrenalises nis flet me romanc
Tipi jot nuk osht i msum me gur te cmum ndaj sdi si duhesh trajtu me “dur”
Cmenesh sa her qe s******* bashk sepse me mu sekreti jot esht i sigurt, esht i sigurt (hahaha) esht i sigurt

When your days get lonely (days get lonely)
When your nights get cold (nights get cold)
When the rain starts pouring (rains starts pouring)
When your man ain't home (man ain't home)
You can call me baby (call me baby)
You can let me know (let me know)
You ain't had none lately (had none lately)
Lemme in your backdoor (let me in your backdoor)
G-UP
Publikimi: 26/10/2021
Recorded, Mix & Master - Late8Ight
Instrumental: Nate Dogg - BackdoorG-Up - Backdoor
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Backdoor".
3. Video është e këngës "Backdoor", por nuk këndohet nga G-Up.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga G-UP:


Komente 0