Më mbaj mend (për 1 muaj)

G-Up - Heisenberg Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Un' asiher' nuk j'u shaj mbi instrumentale
Vargjet i kom' speciale
Me mu' nuk o' biznes osht' personale
Got that khek khekk paw ilegale
Got that hekk hekk ptuu hajde nale'
Ducati Panigle
Subzero Flow-i që noton si ajsberg yeah
Jetën e dyfisht si Heisenberg dje
Ju nuk jeni gati për kët lloj flake
Shkriheni si me qen' kullat bi-nja-ke
Kjo nuk o' muzik' për pederasta
Gz Up mes skenës gjithmon' t'u e djeg si rasta
Mos m'pyt' mu' kurva jote se ça paska
Me u shkerdhy' me kët' tipin zemra po i plaska
Hah
Mreti' ktij' qyteti
T'u pështy' mbi çdo lloj autoriteti
Që nga puberteti
Kjo kurva me lezet m'thrret' Simba
Tipa si un' i ka pa veç n'filma
Sikur t'kishin qen' gjith' kta' rrepistat sikur un'
Kimikati akoma do ishte i papun'
Jeni barsaleta prandaj dhe njerzit' j'u dun'
Sa her' që po knoni' mekem duke qesh pafund
Kur jeni majmun pse po shiteni gorilla
Kom' i' tuf' çunash zemër katila
Gjakun e ftoht' si reptila
Yeah
Mentalitetin atilla
Paa Paa kjo ësht' llava
Po jua shërbej omël sikur bakllava
Duke kërcit nëpër bokse zastava
Durt' lart n'hava
Ju dukeni sikur knoni' tallava
Dallohet që bashk nuk jena' në t'njëjtin nivel
Vij nga nëntoka ene' ngrihem grataciel
Hmm
Kjo ësht' Medellin Cartel
Menyra sesi rrugve' qarkullojn' t'gjitha muzikët që po sjell Pablo
G-UP
Publikimi: 26/10/2021
Recorded, Mix & Master - Late8Ight
Instumental: O.T. Genasis - Everybody MadG-Up - Heisenberg
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Heisenberg".
3. Video është e këngës "Heisenberg", por nuk këndohet nga G-Up.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga G-UP:


Komente 0