Më mbaj mend (për 1 muaj)

G-Up - Swag (Feat. Addictive)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kjo esht hardcore deri n atom
Kapiten numri 10 oliver aton
Ta martojm plaken cunat vijn me pajton
Bolet si celik si me qen megatron
Me cin Karin me ngatrron
Kjo nuk o muzik per plazh
Cunat neper lagje tu vesh kamuflazh
Ne jetojme me norma dhe ju per imazh
Ta lej shenjen e atletes ftyres tatuazh
Nigjove se ca thash?
Per ju nuk kam nerva
Skuader me rezerva
Vargjet nuk mi fshini dot si me rezerva
Tgjith kto kurvat e kqija jan uj
Rezervat
Tu I paketu grupazh n dhom si konservat
Swag
Deri n brek
Tym nga goja sikur notredam-I tu e djeg
TBohet shpina sikur Kuazimodo nese do me na prek
Let o me dek ky nuk osht tournament
Nuk ju shof dot malli qenka shum I fort
N ajer dhe pa pashaport
Yeah
Mi le mu kto pun daje
I kom une vet fajet
Tu dhon flow me fajde
Ktu ndhom jom mo higher se vet himalaja
Tu bo rap-e mes dites si nrepublik t domenikes
Jam rrit me robbers & killers
E Me gjithcfar prototipash
I them un shife si sillet
Sa her e sheh cuditshem
Ajo veç nga menimet
Per mu po prishet
I swear to god I bona high un ato un krejt si shoqni bro
E tash po I sheh kta pidha none
Ka do shkojm ne po njifemi
I cohet zoni muzikes si me qen nmes amerikes
Ti po ke menje per beef e ne po dum veç me iq
(Whatttt)
Amo edhe me pas menje cuna tshtim e nuk mçifen
po kom bandita garipa
Jan tu bo lek neper pika
I kam do llipa sikur dua lipa
TElin ja fika
Tu u llastu me rima
Jam tu ja plas veç me ritem
Ajo mdallon edhe kur jam I merzit
Thirrem ntelefon une jeten me ta nxi
Nese cunat vijn me mir thirre policin
Nese mu mdon I them un nuk kam dashni


Ky tekst u dërgua nga in2412G-UP
Featuring: Addictive
Publikimi: 27/10/2021
Recorded, Mix & Master - Late8Ight
Instrumental: Yg - SwagG-Up - Swag
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Swag".
3. Video është e këngës "Swag", por nuk këndohet nga G-Up.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga G-UP:


Komente 0