Më mbaj mend (për 1 muaj)

G-Up - Oksigjen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

un jom numri 1
si rrezik publik
shti me shum frik
se automatik when I speak
un edhe ti
smund tjemi identik
edhe nese vjedh idet qe un shpik
deri ktu
ka qen udhtim mistik
ndryshe nga ju un jom autentik
tjesh i sigurt
diten qe do kem ik
sdo ket mo muzik
me ket lirik dhe ritmik
kjo esht big edhe pac
jigga
cube edhe nas
shekspir qe krijon mbi moxart edhe bas
esht Yesenin mbi cdo fraz
kasaphane jack the ripper
mbi cdo baz
un i djeg MC-it shpejt
propan gaz
i kom fjalet si arm
dhe vras nmas
nese sot esht the purge po trokas
with the 40 oz
we the realist to all the killas and a hundred dollar billas
jom rrit me barbar
gjakatar
si te Atilles
nga goja nxjerr flak si tgodzilles
qendro larg king kong gorriles
hiroshima nbeat
ju pershendes me dit
i kom vargjet si numrat
rrjedhin ninfinit
ashtu si prometeu
vodhi zjarrin nga perendit
un i vodha dhuntit
erdha tju jap drit
rapshit
qe para se tecja
po tymos si marley
shqipe in venezia
njerez qe u plaken
duke prit qe tngecja
un vetem buzqesh
I ain’t mad at cha
underground
still
will
kill
kena me shum kufoma sesa n’2 kill bill
nese MJ do mjifte
do mqunte real thrill
ju mduket se keni lind tgjith n1 prill
Just beat it
abrakadabra houdini
AK-47 shkop magjik i imi
e vetmja sken qe njof
ti e qun sken krimi
un e quj lagje
ket arene dyluftimi
Hello
mirsevjen hoe
city of god
mquj G-PEQUENO
e shemb ket komplex
sikur T-REX
un jom arsyja qe nket gar si lojtar quhesh X


Ky tekst u dërgua nga in2412G-UP
Publikimi: 27/10/2021
Recorded, Mix & Master - Late8Ight
Instrumental: Ice Cube - Gangsta Rap Made Me Do ItG-Up - Oksigjen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oksigjen".
3. Video është e këngës "Oksigjen", por nuk këndohet nga G-Up.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga G-UP:


Komente 0