Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: G-X është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Prill 2006, G-X marrin pjesë në Top Fest 3 me këngën "Per Ty", në bashkëpunim me B Kelly....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Hackers

Arm

K-Boy's

Master D

Eklips Family

T1gr4t

Triada-T

JT

O.R.G

RealGangsta

Tags: G-X


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet