Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gëzim Ahmetaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.7 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Gëzim Ahmetaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Më datë 31 Mars 2013, Gëzim Ahmetaj publikon videoklipin "Per Ate Gja Ke Merak". Më datë 13 Qershor 2015, Gëzim Ahmetaj publikon videoklipin "Vesel Coka N'kenge Do T'kendohet". Më datë 22 Dhjetor 2017, Kole Martini & Gëzim Ahmetaj publikojnë videoklipin "O Njeri". Muzika e këngës u punua nga Kole Martini, teksti u shkrua nga Kole Martini. Më datë 17 Shtator 2019, Gëzim Ahmeti publikon videoklipin "Kush Qe Burre, Do Mbetet Burre", në bash...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentPrushi I Dashurise

Mblodhi Shqipja Bijt E Saj

Amaneti I Mergimtarit


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lekë Duhoni

Paulin Pervathi

Dervish Dervishi

Rrahman Pagarusha

Daut Zenku

Nebi Halili

Agim Baftjari

Januz Mushkolaj

Fadil Llugaxhiu

Isa Veliu

Tags: Gëzim Ahmetaj, Gëzim Hametaj, Gzim Ahmetaj, Gzim Ametaj, Gezim Ahmeti, Gzim Ahmeti, Gezim Ahmetaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet