Gëzim Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Prishtina 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Suedi 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Gëzim Gashi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. ENGLISH: Gëzim Gashi is a new singer who has more than 1 million international views on YouTube. Gëzim moved with his family to Sweden when he was two years old. His parents noticed very early that this is a kid who really loves music. Gëzim’s mum says “When he cried I would always put him near the radio so he could calm down and it worked all the time, it instantly put a smile on his face”. Growing up he started at an early age with dancing and...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Egzon Pireci

ESTTO

Albatrit Muqiqi

Red Bloody

Gzim Ukiqi

Lind Islami

Korab Shaqiri

Vali Kuqi

Petrit Geci

Yll Limani


Tags: Gëzim Gashi, Gashi

Krijo Një Kartolinë