Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  9
  • Vendlindja:
  • Llukë E Poshtme Të Deçanit 
BIOGRAFIA: Gëzim Geci është një shkrimtar. Përmes poezisë sime shpreh; ndjenjat, imagjinaten, karakterin, shpirtin, frymëzimin, brengën, heroizmin, patriotizmin, vuajtjen, dashurinë, fisnikrinë, vizionin, kritiken, atdhedashurinë, simpatinë, gëzimin, hidhërimin, botëkuptimin mbi njerëzit, natyren e historinë, si dhe artin e shkrimit tim!...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Autorë Të Ngjashëm:

Endi Dresha

Ardit Mehmetaj

Isuf Hoxha

Premton Kryeziu

Azem Deliu

Shaban Abazi

Qëndrim Dani

Ragip Ramaj

Besnik Jaha

Xhemajl Rudi

Tags: Gëzim Geci


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet