Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gadaf Elmazi (Dafi) - Veç Dy Gota Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ku po t’shkohet zemër ku po t’shkohet
Çka po t’bohet zemër çka po t’bohet
Thuje sonte aman thuje thuje
Nëse smundesh shkruje zemër shkruje


REF 2 X
VEÇ DY
Veç dy gota i pimë s’ta mer mendja
O ktrejt bota o bohet e jemja
Veç dy gota i pimë na të dy
Menjiherë ti ke me ra n’dashni

II
Nëse dojna mbesin veç dy emra
A i bashkojna sote kta dy zemra
Çka po don ti çele çele gojën
Mos ja nis ti tash me ma lujë lojënPublikimi: 30/12/2017


Gadaf Elmazi (Dafi) - Veç Dy Gota
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Veç Dy Gota".
3. Video është e këngës "Veç Dy Gota", por nuk këndohet nga Gadaf Elmazi (Dafi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gadaf Elmazi (Dafi):


Komente 0