Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
BIOGRAFIA: Gaffi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Gafurr Demiri (b2G) Momentalisht jeton ne Oher (Macedonia), pra në vendlindjen e babait, gjyshit, stërgjyshit e tij. Ka jetuar dhe është rritur si çdo fëmijë tjetër shqiptar i asaj ane. JeTon me Familjen e tij, te cileT jane Gjeja me e shtrenjT ne Bote per Te. ka Thene Gafurri. Gafurri i njohur si b2G karierën e tij e filloi si 10 vjeqar,(Talentin e Tij ai ka zbuluar ne KORIN E SHKOLLES FILLORE). Ai shkollën fillore e ka filluar në Oher. Emri b2G...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bloody

Tikkz

Snow Black

IllMill

Niti-G

K-Zib

Tuli Goa

Daja Do

Bomba

Sokol Aka Problemi

Tags: Gaffi, B2g, Gafurr Demiri, B2g A.K.A Gaffi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet